KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12086673
nr 1208 6673
Oidentifierad konstnär. Signerad, uppdragna båtar. Olja på duk, 24x29
Utrop:
600 kr
Såld:
900 kr
måndag 1 oktober 2018
kl 20:27:01
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
450 kr
450 kr
450 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
6
800 kr